12e editie Kragten Avondloop Herten

Zaterdag

22 JUNI 2019

Schrijf je nu in!

Uitslagen avondloop 2007 buggenum

M12, 1000M

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Martin Flipsen 96 Weert 3:21
2 Ken Gommans 96 Buggenum 3:24
3 Erik Flipsen 94 Weert 3:28
4 Ewout Vaes 96 St.Odilienberg 3:33
5 Jop Meulendijks 94 Grubbenvorst 3:34
6 Tom Gierberts 95 Roermond 3:35
7 Pim Smits 95 St.Odilienberg 3:46
8 Vincent Brouwers 98 Ell 3:47
9 Juul Sommers 95 Roermond 3:50
10 Laura Raemaekers 97 Weert 3:53
11 Fabian Buijzen 95 Roermond 3:59
12 Bas den Elzen 96 Roermond 4:07
13 Guus Heynen 99 Helden 4:14
14 Daan van de Laar 98 Haelen 4:47
15 Daniel van der Laan 98 Buggenum 4:54
16 Lucas van der Laan 00 Buggenum 4:56
17 Joep Esselaar 01 Buggenum 6:20

V12, 1000M

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Sharon Raemaekers 94 Weert 3:26
2 Nina Kuczek 96 Thorn 3:31
3 Helen Coenen 97 Heerlen 3:33
4 Megan Kantelberg 96 Haelen 3:36
5 Renee Kierkels 95 Helden 3:53
6 Mirthe Reintjens 95 Castenray 3:56
7 Robin Titulaer 97 Helden 3:58
8 Stephanie Dierx 96 Roermond 4:00
9 Margot Lubbers 95 Roermond 4:03
10 Maren Gommers 97 Melick 4:08
11 Rowey Kantelberg 98 Haelen 4:10
12 Anne Deckers 99 Heythuysen 4:18
13 Karin Flipsen 98 Weert 4:20
14 Tessa Jerzykowski 99 Venray 4:39
15 Sarah Bopp 00 Roermond 4:42
16 Shirley van Zijl 97 Linne 4:48
17 Myrthe Muijsers 96 Weert 4:51
18 Luca Bopp 97 Roermond 4:53
19 Joni op 't Veld 95 Buggenum 4:54
20 Sanne Vestjens 94 Buggenum 4:55

M17, 2500

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Luke Heynen 93 Panningen 9:01
2 Ivo van de Liefvoort 92 Grubbenvorst 9:15
3 Mark Gielen 92 Egchel 10:26

V17, 2500

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Saskia Tilburgs 93 Panningen 9:21
2 Nicole Barten 93 Heythuysen 10:42
3 Elke Sommers 93 Roermond 10:58
4 Jenny van Roy 93 Roggel 11:24
5 Ilona Raemaekers 92 Weert 11:35
6 Yvonne Jaspers 91 Someren 11:48
7 Mandy Tijdink 93 Helden 13:36

NEO, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Sander Steijvers 84 Stramproy 17:02
2 Lex Sinnige 92 Weert 17:33
3 Remco Coelen 83 Thorn 18:31
4 Wilco Vlenterie 91 Velden 20:31
5 Kenneth Kaster 91 Roermond 21:07
6 Jop Meulendijks 94 Grubbenvorst 23:19
7 Frank Strijbos 86 Baexem 24:58

MTRIM, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Jan van den Kerkhof 61 Nederweert 17:14
2 Ron Vlenterie 59 Velden 17:36
3 Mart van Rooij 61 Venray 18:12
4 Paul Lormans 68 Koningslust 18:34
5 Rob Janssen 81 Ittervoort 18:45
6 Hans van de Laar 80 Budel 19:15
7 Paul Sniekers 79 Stramproy 19:31
8 Henk Knapen 58 Weert 19:43
9 Chris Meulendijks 64 Grubbenvorst 19:49
10 John Geraedts 59 Roermond 19:52
11 John Weys 64 Venray 20:07
12 Sjaak Titulaer 67 Helden 20:22
13 Wil Cootjans 56 Kessel 20:25
14 Hugo Verstappen 70 Buggenum 20:31
15 Jack Naus 57 Nederweert 20:37
16 Bart Luijten 81 Meyel 20:53
17 Marieke Derikx 71 Reuver 21:21
18 Jack Raemaekers 69 Weert 21:32
19 Thijs Winkelmolen 65 Weert 21:38
20 Peter Hoeben 63 Melick 21:47
21 Johan Raemaekers 67 Nederweert 21:49
22 Manfred Boots 69 Koningslust 22:01
23 Jac Kessels 58 Weert 22:04
24 Peter Coenen 66 Horst 22:11
25 Berry Brummans 70 Schimmert 22:16
26 Koen Schroots 67 Roermond 22:21
27 Hans Schroots 65 Roermomd 22:21
28 Theu Saes 55 Baexem 22:23
29 Bair Joosten 58 Heythuysen 22:27
30 Toon Beerens 52 Weert 22:30
31 Hay Berden 49 Helden 22:33
32 Loek Zijlstra 52 Roermond 22:39
33 Leo Frenken 48 Weert 22:58
34 Ruud Stultiens 68 weert 23:30
35 John Stroeken 56 Herten 23:40
36 Rob Sommers 65 Roermond 23:46
37 Wiel Aspers 46 Weert 24:07
38 Eric Brunenberg 61 Molenbeersel (BEL) 24:18
39 Herman van Melick 48 Weert 24:24
40 Cor Puts 44 Haelen 24:29
41 Joost Hillen 57 Roermond 24:46
42 Ge Stappers 48 Grubbenvorst 25:11
43 Sjeng Francot 38 Echt 25:22
44 Willem Haitsma 48 Veldhoven 25:29
45 Jan de Laat 44 Weert 25:30
46 Mathieu Hendriks 47 Haelen 25:31
47 Cor Segers Ittervoort 25:47
48 Mat Korsten 52 Helden 26:07
49 Jac Dings 47 Haelen 26:19
50 Bart den Elzen 66 Roermond 26:27
51 Harrie Princen 53 Weert 26:31
52 Jos Smeets 51 Roggel 26:33
53 Peter van de Beuken 58 Panningen 27:11
54 Leon Cox 48 Nederland 27:52
55 Andre van Muijen 54 Weert 29:01
56 Gerard Heussen 38 Weert 32:42

VSEN, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Sabine Zelen 77 Panningen 20:08
2 Neiske Becks 91 Baarlo 21:07
3 Loes Strous 82 Venlo 21:54
4 Diekje van Heeswijk 92 Heythuysen 22:18
5 Kelly Huys 87 Baarlo 22:40
6 Romena Meuwissen 89 Weert 23:47
7 Anne Reintjes 93 Castenray 24:59
8 Maartje Pleunis 82 Weert 25:34
9 Vera van Melick 75 Stramproy 25:37
10 Leonie Paulis 83 Roermond 25:49
11 Nicole Pala 78 Venlo 26:18
12 Helen Coopmans 78 Venlo 26:38
13 Paula van den Kerkhof 91 Nederweert 27:13
14 Tessa Seunis 93 Heythuysen 27:50
15 Sonja van Melick 77 Stramproy 29:01

V35, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Carla Jacobs 68 Weert 21:50
2 Miranda Sterk 70 Weert 22:06
3 Katja Gotzinger 72 Venlo 25:46

V40, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Hellen Ebisch 66 Panningen 22:44
2 Ine Jacobs 64 Panningen 22:45
3 Irma van Gils 63 Weert 23:27
4 Caroline Sommers 62 Roermond 23:45
5 Irmgard Gijsen 66 Horst 23:59
6 Anita Hoeijmakers 64 Horst 24:00
7 Hilde van Diepen 66 Molenbeersel (BEL) 24:18
8 Lily-Anne Smeets 66 Roermond 24:52
9 Mechtilde Mooren 67 Horst 26:02
10 Monique Uiterwijk 67 Heythuysen 26:12
11 Jacqueline Verkoelen 64 Horst 26:51
12 Ingrid Briels 65 Weert 28:32
13 Ingeborg Mensonides 64 Weert 33:55

V45, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Jeanette Vlenterie 59 Velden 21:02
2 Hannie de Caluwe 62 Roermond 21:24
3 Will Peeters 62 Helden 22:41
4 Marion Nijssen 59 Helden 23:15
5 Annemie Sools 57 Budel-Dorplein 25:20
6 Anita Hillen 57 Roermond 25:51
7 Lenie van Roij 62 Roggel 26:46
8 Wilma van Muijen 58 Weert 29:17

V50, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Marion Gerits 53 Weert 22:12
2 Christiane Truijen 52 Kinrooi (BEL) 29:12

V55+, 5KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Tilly van de Laar 52 Budel 20:28
2 Nettie Frenken 51 Weert 22:59
3 Anne Iken 47 Budel-Dorplein 28:23
4 Alice Vrenken 50 Swartbroek 29:21

MSEN, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 John Philipsen 74 Deurne 31:50
2 John van Bussel 75 Baarlo 35:08
3 Rob Engels 79 Grashoek 39:28
4 Harm Cremer 79 Herten 42:04
5 Roger Lahaye 73 Baexem 47:48

M35, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Patrick Heubel 69 Maastricht 32:45
2 Patrick Delait 69 Stein 33:48
3 Pieter Adriaens 71 Weert 35:16
4 Peter Verreussel 68 Panningen 35:27
5 Marcel Meulendijks 68 America 36:38
6 Hans Jurriaans 69 Tegelen 37:11
7 Remco Schellingerhout 71 Eindhoven 37:34
8 Leon van den Hombergh 69 Lottum 39:05
9 Jack Boots 70 Blerick 43:05
10 Anton Lenders 68 Weert 43:21
11 Peter van Lierop 67 Weert 44:05
12 Laurens Veugelers 68 Weert 44:23
13 John de Waal 70 Heel 44:25
14 Harald Gubbels 69 Maasbree 44:35

M40, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 John Bosch 63 Berg en Terblijt 36:08
2 Jos Reinders 64 Reuver 37:08
3 Fred Boonen 67 Belfeld 37:18
4 Leon Stijnen 66 Baexem 38:19
5 Antoon Tegenbosch 65 Haelen 38:45
6 Frans van der Zalm 62 Weert 40:05
7 Marco Klijnen 65 Sittard 40:20
8 Collin Loney 65 Nederweert 40:46
9 Rob van de Graaf 62 Eindhoven 40:58
10 Eric Smeets 63 Heel 41:14
11 Marcel Raemaekers 65 Weert 42:06
12 Bart van Zijl 66 Linne 42:14
13 Huub Helsen 64 Venlo 42:20
14 Joep Vaes 64 St Odilienberg 43:35
15 Geert-Jan Kessel 65 Maasbracht 44:16
16 Leon Mooren 65 Meterik 45:09
17 CretienWijers 67 Roggel 45:10
18 Hans Schoots 65 Roermond 45:20
19 Frank Heijkers 64 Haelen 45:48
20 Frank Geisel 66 Roermond 46:48
21 Ron Everaerts 64 Weert 50:41

M45, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Jack Niessen 58 Swalmen 35:54
2 Kees Kompier 60 Panningen 37:02
3 Hans Peeters 61 Kessel 38:18
4 Jan Boonen 59 Belfeld 38:32
5 Bert van Bogget 62 Roggel 39:34
6 Marc van Rooij 61 Heythuysen 39:50
7 Ger Huijs 59 Baarlo 40:52
8 Ad Meeuws 58 Someren 41:39
9 Evert Gommers 59 Melick 42:49
10 Hay van Bilsen 60 Buggenum 43:13
11 Jan Vaessen 59 Maasbree 45:17
12 Laurens Timmermans 58 Nederweert 46:24
13 Piet van den Munckhof 61 Horst 47:17
14 Hans Smeyers 59 Venlo-Blerick 47:55
15 Frits Gosgens 61 Oostrum 49:44

M50, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Rene Broens 55 Echt 38:24
2 Wiel van Lier 53 Panningen 40:00
3 Willy Claessen 57 Neerkant 40:01
4 Fred Strous 56 Nederland 41:25
5 Jan Compen 54 Budel 41:46
6 Ton Rückert 54 Venlo 42:19
7 Leo de Jong 56 Venlo 45:00
8 Theo Lichteveld 57 Venlo 45:34
9 Remi Verhagen 56 Venlo 47:41

M55, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Piet Jaspers 52 Someren 38:48
2 Har Boonen 52 Heythuysen 39:07
3 Henk van Zandvoort 51 weert 39:42
4 Huub Amendt 50 Herkenbosch 44:17
5 Twan Hendrix 48 Weert 48:59

M60+, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Pierre Roumen 45 Haelen 42:09
2 Peter Weerts 47 Deurne 42:31
3 Har Smeets 41 St.Odilienberg 43:09
4 Jan Melkert 45 Deurne 44:08
5 Wim Philipsen 46 Sevenum 45:23
6 Lambert Schuren 47 Linne 46:18
7 Piet Aarts 45 Wanssum 46:23
8 Henny Erkens 46 Weert 46:50
9 Martin van Leuven 42 Helden 48:05

VTRIM, 10KM

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Joke Hendrikx 61 Venlo 45:35
2 Thea Koolen 66 Nederweert-Eind 46:25

Finale ING Bank Midden Limburgs Avondloop criterium.